-0%

MAX ВЕЛОСИПЕД VENUM BONJOUR 7.0 28

MAX ВЕЛОСИПЕД VENUM BONJOUR 7.0 28

Шифра: M-007771
-0%
15.999 мкд.
Метален рам 20 Висококвалитетни гуми Kenda 28 Алуминиумски рачки за кочници VADER SPORT COMFORT седиште со М6 Qick Release Дупли алуминиумски бандажи V-brake алуминиумски кочници Средна осовина со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed Алуминиумски педали со лагери Метални браници Предна корпа Заден багажник Предно светло Задно светло Браник на ланец