ALPINA Ѕиден електричен камин MEMPHIS 1800 W LED66x13x46cm

ALPINA Ѕиден електричен камин MEMPHIS 1800 W LED66x13x46cm

Шифра: M-006834
Со електричниот камин MEMPHIS внесувате совршена атмосфера на камин во вашиот дом. Излезот на греењето може да се регулира на 2 различни нивоа. Елегантниот и стилски дизајн е погоден за секој ентериер.
Карактеристики:
Прилагодлив термостат и затемнување со реален ефект на пламен
Ефектот на пламен може да се вклучи посебно
Технички спецификации:
Работен напон: 230 V
Моќност: 1800 W
Тежина: прибл. 8 кг
Димензии: 13х66х46 см
Боја: црна

Тежина 8 kg
Напојување 230 V
Моќност (W) 1800 W
Тип на камин Електричен камин